Už se to blíží

Moji milí, Tentokrát jsem si pro vás připravila pouze kratičkou zpověď o mých pocitech z úplně první nadcházející schůzky ohledně všech detailů o odjezdu, která mě již zítra čeká.

Je to přesně 41 dní do mého odjezdu. Jak už jsem se zmínila, jsem jiná. V hodně věcech. Ačkoli každý si nejspíš hned od začátku plánování toho všeho uvědomí, že to co ho na celé cestě děsí nejvíc je stesk po nikdy neopuštěné domovině, já jsem na to začala myslet a připouštět si to až teď. Najednou to přichází a já se tomu nemůžu nějak bránit. Už jen měsíc. Doposud to bylo zatím větší číslo. Čtyři měsíce, tři měsíce, dva měsíce.. Ale najednou tady stojí ta samotná jednička. Ten jeden měsíc. Všechno je to najednou takové oficiální. Začínám si hrozně moc vážit stráveného času s mými blízkými, ale i s lidmi, které tak často nepotkávám a mám je ráda. Říkám si - ,,Kolikrát je ještě asi tak uvidím, než odjedu?“.
Na druhou stranu – PANE BOŽE! Jedu do Ameriky! Ta dvouletá dřina, práce, těch nocí co jsem nespala, aby bylo všechno, co pošlu přes velkou louži naprosto perfektní, se mi již za měsíc vrátí s plnou parádou. Od doby, co jsem v kontaktu s mou americkou rodinou, jsem o dost klidnější. Moje téměř stejně stará sestřička, mi neustále píše o tom, co budeme společně podnikat a co už má naplánované. Tyhle představy zahání veškeré strachy.

To je pro dnešek vše, dám vám určitě vědět, jak probíhala moje první informativní schůzka s CCI. Ostatně, veškerá komunikace s CCI a s paní Janou Rule je jednoduše perfektní a nemohu si ji vynachválit! Na všechny mé otázky mám hned nejdetailnější odpovědi a všechno je jak pozoruji zařízeno, jak nejlépe to jde! Ku příkladu, můj přestup na (pro mě) snad největším letišti v NY bude nejspíš hračka, jelikož z toho nástupiště, na které přiletím, také odlétám. Někomu se o zdá jako nepodstatný detail, ale pro mě je představa, že lítám po letišti a hledám odkud, kam a co, naprosto smrtelná. Já se totiž milí přátelé, ztratím i na našem Libereckém vlakovém nádraží.

Díky za přečtení a brzy se zde opět ,,uvidíme“!

S přítelem na výletě

S přítelem na výletě

Holčičí den s mojí mamkou

Moje poslední módní přehlídka v Čechách před odjezdem

Ukončení hokejové sezóny jakožto roztleskávačka Bílí Tygři Liberec