Homecoming, volejbal se chýlí ke konci…

Co je to homecoming? Jak se vyvíjí volejbal?

Moji milí čtenáři,

vítám vás všechny  u dalšího blogu. Dneska probereme homecoming a blížící se konec jak volejbalové tak fotbalové sezóny.

HOMECOMING

Co to vlastně homecoming je? Homecoming je takový méně formální ples. Koná se většinou v tělocvičně školy. Celému plesu předchází takzvaný “SPIRIT WEEK”, kdy se všichni oblečou každý den podle daného tématu. A celá škola je také vyzdobena do tématu závěrečného plesu . U nás to bylo Fairy tale in FoCo. Pondělí se všichni vystrojili do růžové barvy jako Barbie a Ken. Po škole se konal tak zvaný Powderpuff a Peachfuzz, kdy holky hrají americký fotbal a kluci volejbal. Je to pouze juniors proti seniors, tento rok seniors ovládli oba zápasy. Úterý bylo téma “rhyme without reason”, kdy jste se s kamarádem oblékli jako dvě slova které se rýmují. Já byla s kamarádkou 50 cent and president. Ve středu jsme outfit sladili do jedné barvy, čtvrtek jsme si oblékli dres oblíbeného týmu a pátek bylo Fort Collins gear, takže se všichni ukázali s něčím kde je název naši školy. V pátek se také koná homecoming football game, kde se v poločase vyhlašuje král a královna homecomingu. Lidé vždy volí pro krále a královnu ze svého ročníku, tím pádem každá třída má svůj royalty court. Fotbalový zápas jsme bohužel prohráli. V sobotu se již konal samotný HOMECOMING. Holky většinou na sobě mají kratší šaty. Po všech přípravách jdou lidi se skupinou kamarádů na jídlo a poté fotit fotky, společně se poté vydají do školy. Má škola měla DJ ve velké tělocvičně a mohli jste si na seznam napsat písničku, kterou byste chtěli aby zahrál. V malé tělocvičně jste mohli najít občerstvení a stoly, kam jste si mohli sednout a odpočinout. Na památku tam byl také photobooth. Je to určitě něco co v Česku jen tak nezažijete!

VOLEJBAL

Má volejbalová sezóna se pomalu ale jistě blíží ke konci. Volejbal je podzimní sport a čekají mě poslední dva týdny tréninku a čtyři poslední zápasy. V den homecomingu jsme měly již od rána turnaj. Doufaly jsme, že se umístíme na co nejvyšším místě abychom mohli domů začít se připravovat na ples,  a samozřejmě jsme chtěly být nejlepší. Nakonec jsme skončily na druhém místě, sama za sebe bych řekla, že jsme hrály nejlépe za sezónu a hodně nás to sblížilo jako tým.

FOOTBALL

Stejně jako volejbal, tak i football je podzimní sport. Všechny pátky strávené s kamarády plné fandění najednou nebudou. Fotbalový tým čeká poslední zápas tak snad vyhrajeme. Zatím si nesou skóre  8 proher a 1 výhru. GO LAMBKINS!

ŠKOLA

Týden po homecoming nás čekal finals week. Jelikož se vám tu předměty mění každé čtvrtletí, čeká vás na konci velký test. Je to něco jaká čtvrtletka u nás v Česku. Mě čekali jen dva testy a to z matiky  a US History. I přesto že mám oba čtvrtletí i toto předměty psala jsem z nich testy. Z Weight Class mě žádný test nečekal a v tomto čtvrtletí mi ji nahradí jóga.

VOLUNTEERING

Minulý týden jsem se zúčastnila dalšího volunteering pořádaného Greenheart. Tentokrát jsme měli stánek na multikulturním festivalu, kde jsme malým dětem pomáhali vybarvovat vlajky a učily je slova v našem jazyku. Ikdyž si to nemusíte myslet tak volunteering je zábava, můžete poznat další výměnné studenty a vytvořit si nové kamarády, já osobně si pár dobrých kamarádů díky dobrovolničení našla. Už se nemůžu dočkat na další.

 

To bude pro dnešek vše a příště už ukončíme volejbalovou sezónu, probereme Halloween a vše co se za tu dobu stane.

Powderpuff

50 cent and president

Homecoming

Anna Vondroušová

Anna Vondroušová, Praha
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2023-2024

Poslední příspěvky

13. 03. 2024 Spring break
06. 02. 2024 Čas v Americe letí