Homecoming dance

Na začátku roku mají homecoming dance, ale kvůli Covidu to bylo posunuto na konec října. Téma byl Halloween a škola udělala nádhernou výzdobu!

 Můj kamarád mě pozval, abych šla na tanec s ním. Šli jsme společně s našimi kamarády. S kamarádkami jsme se připravily u mě v pokoji a pak jsme všichni společně vyrazili na krásné místo, kde jsme se vyfotili.

Po focení jsme měli připravený piknik a jedli jsme při sledování nádherného západu slunce. Kolem 7 hodiny začínal tanec u nás ve škole. Výzdoba se jim moc povedla! Na schodišti byl velký měsíc, všude byla zrcadla, u vchodu jsme viděli pavučiny na vratech a dva velké skeletony. Měli jsme kapelu, která pro nás hrála, umělé svíčky na stromech a fotokoutek.


Naše škola je velká, takže nás tam bylo hodně. Tančili jsme a moc jsme si večer užili!!!

Kristýna Mlejnková

Kristýna Mlejnková, Hořovice
studentka v USA, ročník 2021-2022

Jmenuji se Kristýna Mlejnková, je mi sedmnáct let a jako někteří další studenti se letos chystám odletět do USA.
Chtěla bych vám sem napsat něco málo o sobě, abyste měli představu jaká jsem. Od malička mě hrozně baví sporty. Dělám atletiku, kde je moje hlavní disciplína běh na osm set metrů. Na jiné sporty už nemám čas, ale mám ráda trávit čas s kamarády, cestovat po světě s rodinou a poznávat odlišné kultury.
Jsem extrovert, přátelská a cílevědomá. Baví mě vycházet ze své komfortní zóny a učit se nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl, kde si užívám pečení a vaření.
Doufám, že vás budou mé příspěvky do blogu bavit a trochu vám přiblížím, jaké to vlastně je žít rok v Americe.
Pokud by vás zajímalo více můžete se podívat na mé dva Instagramy myblondestyle_ a kristyna_mlejnkova

Poslední příspěvky

25. 12. 2021 Homecoming dance
07. 11. 2021 Universal studios
31. 10. 2021 San Diego
13. 09. 2021 První měsíc v USA

Instagram

Sledujte mě i na Instagramu