Homecoming

Zdravím všechny a vítám vás u dalším blogu. V tomto blogu budu mluvit o Homecoming, což byla velice zajímavá událost tohoto týdne.

Podle mých informací, homecoming je oslavou přivítání  návratu bývalých studentů zpět do jejich původní školy a take o oslavě školního fanouškovského ducha. Jednotlivé třídy mezi sebou v průběhu týdne soutěží v určitých soutěžích, aby získaly co nejvíce bodů. Třída s největším počtem bodů vyhrává celý Homecoming. Obvykle jsou třídy rozděleny na dvě kategorie, takže proti sobě soutěží vždycky 2 třídy. Soutěží mezi sebou prváci a druháci a pak také třeťáci a čtvrťáci. Letošním tématem homecomingu byli Avengers, což znamená, že dvě třídy byly superhrdinové a další dvě byly padouchové. V tomto případě byli prváci a třeťáci hrdiny (Spider man a Iron man) a druháci a třeťáci padouchy (Venom a Thanos). Každá ze tříd měla také svou přidělenou barvu: Prvňáci byli modří, Druháci fialoví, Třeťáci červení a Čtvrťáci černí. Na Homecoming jsme také dostali docela cool trička, která jsme si měli obléct na páteční shromáždění. Já jako třeťák jsem proto dostal opravdu pěkné červené tričko :D .

 

Bylo mnoho způsobů, jak získat body, a jedním z nich bylo se obléknout na každý den do jiných kostýmů. V pondělí jsme měli tzv. den šprtů, což znamenalo, že jsme se oblékli jako šprti, v úterý jsme se oblékli jako tajní agenti Heritage, ve středu byl den dvojčat, takže jste měli mít stejné oblečení s někým jiným, ve čtvrtek byl den každodenních hrdinů, což znamenalo, že jste se oblékli jako zdravotní sestra, doktor nebo učitel, a pak v pátek byly třídní barvy/trička, což jsem už vysvětlil výše. Před školou kolem půl deváté, kdy začíná škola, ambasadoři školy počítali převlečené lidi a podle počtu převlečených pak každá třída dostala určitý počet bodů, což mi přišlo jako docela zajímavé zpestření :) . Kromě oblékání a podpory školního ducha se každý den konala jiná akce. Nedokážu si nutně vzpomenout na každou akci která se konala, ale myslím, že byl karneval, fotbalový zápas a v pátek pak ples, který mi přišel opravdu zábavný. Musím říct, že to byl opravdu příjemný týden, a i když naší třídě chyběly skoro dva body k tomu, abychom celý homecoming skutečně vyhráli, stejně mi to všechno přišlo úplně jiné než všechno, co jsem kdy zažil předtím, a doufám, že takových akcí bude v budoucnu víc.

 

Moc vám děkuji za přečtení mého blogu, moc si toho vážím a tady je také pár fotek, které jsem z Homecomingu pořídil, uvidíme se tedy u dalšího blogu!

Třídní Homecoming tričko

Nerd day outfit

Petr Maleček

Petr Maleček, Hradec Králové
student v USA, výherce stipendia, ročník 2021-2022

Je mi 15 let a pocházím z Hradce Králové. Ve škole mě nejvíce baví počítačová věda a fyzika. Ve svém volném čase rád hraju golf a také rád vytvářím webové stránky pomocí Djanga a desktopové aplikace pomocí C#.

Poslední příspěvky

31. 03. 2022 Sporty v USA
23. 01. 2022 Pozitivní COVID test