Už se to blíží…

S rodinou i kamarády se snažím si to tu užít na maximum, už se to ale rychle chýlí ke konci…

Když jsem letěla do Ameriky, těšila jsem se na spoustu nových lidí a zážitků. Věděla jsem, že mi budou chybět mí kamarádi a rodina. Teď mi tu zbývají necelé dva měsíce a už vím, že mi na konci tohoto roku budou úplně stejně chybět všichni, které jsem tu měla šanci poznat.

 

Jarní prázdniny jsme si s ostatními studenty na O’ahu rozhodně užili jak jen to šlo. Zakončili jsme to v pátek večer společnou večeří s rodinami a úžasným ohňostrojem na Waikiki Beach. V sobotu jsme si ještě udělali výlet s rodinou a pak už nás čekalo jen několik hodin na letišti a rozloučení. Celý ten program byl opravdu skvělý a myslím si, že jsme se všichni dobře bavili. Teď už jsme ale zpátky u svých hostitelských rodin a musíme si užít ten zbývající čas co tu máme.

 

Track sezóna už je v polovině. Kvůli jarním prázdninám jsem ale bohužel trochu pozadu a proto se tomu teď musím věnovat na maximum. I když kvůli škole a tréninkům mi moc času nezbývá, snažím se každou volnou chvíli trávit s mojí host rodinou a kamarádkami. Minulý víkend jsme s mojí host mamkou, ségrou a kamarádkami vyrazily na celý den na pláž. Ten holčičí den nám rozhodně všem moc prospěl. Mně se podařilo na pláži na chvíli usnout a to byla velká chyba. Během pouhých deseti minut jsem pod Havajským sluncem uzrála do červena jako rajče a to opravdu během toho uplynulého týdne nebylo nic příjemného.

 

Tuhle sobotu jsme s rodinou šli podpořit moji host ségru na její wrestlingový zápas a večer jsme zakončili spoustou skvělého jídla na dubnové artwalk. V jednom stánku tu dělají tu nejlepší pizzu. Nerada to říkám, ale za mě je rozhodně lepší než jakákoliv, kterou jsem doteď ochutnala (dokonce i ta italská).

 

Nevidím lepší způsob, než zakončit blog povídáním o dobrém jídle, tak zatím ahoj za dva týdny :)

Kristýna Hrabovská

Kristýna Hrabovská, Břeclav
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2023-2024

Poslední příspěvky

25. 04. 2024 Konec sezóny
09. 04. 2024 Už se to blíží…
22. 03. 2024 Spring break speciál
02. 03. 2024 Havajské rodeo
16. 02. 2024 Půl roku v Americe
24. 12. 2023 Předvánoční výlet