Jarní prázdniny a konec školy v USA

Dobrý den a vítejte zpět u mého blogu. V dnešním příspěvku se budete moci dozvědět o spoustě věcí, které jsem zažil od minulého příspěvku. Od hokeje k formulím, až po začátek jarních prázdnin.

Vzducholodě při hokeji.

Dnes bude blog velmi naplněný událostmi, stejně jako mých pár posledních týdnů. Od minulého příspěvku se toho mnoho událo. První z událostí byla moje návštěva španělského výměnného studenta a spolužáka, při které jsme šli na americký hokej a druhý den jsme sledovali první závod letošní sezóny formule jedna. Americký hokej pro mě byl zajímavý zážitek. Zápas byl mnohem násilnější než zápasy u nás a puk byl ve vzduchu až moc často. Když jsem o zápase mluvil s americkými kamarády, tak jsem se dozvěděl, že podstatná část fanoušků v USA chodí na hokej jen kvůli soubojům mezi hráči. Program o přestávkách byl pro mě nový. Například na stadionu létaly vzducholodě, které shazovaly dárkové karty. A to nebylo zdaleka všechno. Byla možnost si koupit puky s číslem, které jsme se snažili trefit do auta jezdícího po ledu s otevřenými okénky. Puky, které skončily v autě, byly vybrány a majitelé jejich čísel dostali ceny.
Po zápase jsme přespali v domě mého kamaráda, kde jsme se ráno vzbudili a sledovali první závod formule jedna. Tento závod byl pro mého kamaráda velmi napínavý, protože španělský pilot formule jedna, od kterého to nikdo nečekal, vyhrál třetí místo. Toto jsem si moc užil a můj kamarád si to užil též.
Další novinka je můj vstup do jazzového klubu, který byl založen skupinou mých kamarádů před čtyřmi týdny. Jazzový klub je opravdu báječné místo. Zapojilo se do něj hodně mých kamarádů, a také jsem už získal hodně nových hudebních doporučení.
Po konci minulého týdne naše rodina vyrazila na jarní prázdniny. Odjeli jsme v neděli a vyrazili jsme do Colorado Springs, kde jsme navštívili ZOO. Tato zoologická zahrada byla zajímavá svým umístěním, protože leží na svahu hory. Jarní prázdniny si moc užívám, ale na zbytek zážitků z naší dovolené budete muset počkat do dalšího blogu.
Děkuji vám za přečtení.
Pavel

Formule u kamaráda.

Další fotka z hokeje.

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago