Atletika, sněžný den a debata

Dobrý večer čtenáři, vítám vás zpět u svého blogu. V dnešním příspěvku se dočtete o dalším sněžném dnu v mrazivém Coloradu, ale také o státní soutěži v debatním kroužku a začátku atletiky. Posledních patnáct dní bylo velmi hektických, ale také velmi zábavných.

Vítejte zpět u blogu, v dnešním příspěvku se nejprve dočtete o dalším sněžném dnu, který jsme měli. Sněžný den je den, kdy máme zrušenou školu z důvodu sněhu, mrazu, větru anebo kombinaci všech tří živlů. Tentokrát nebylo problémem velké množství sněhu, ale velmi silný vítr a obrovský mráz, kvůli čemuž nám museli zrušit školu. Tato situace vyústila v pro mě velmi netypický týden, vzhledem k tomu, že v pondělí jsme měli zrušenou školu kvůli prezidentskému dnu, v úterý jsem byl nemocný a ve středu byl sněžný den. To tedy znamenalo, že jsem tento týden šel do školy jen ve čtvrtek.
Na závěr tohoto netypického týdne jsme též měly státní turnaj v debatním kroužku, který se odehrál ve městě Colorado Springs, a který byl opravdu jedinečný. Celostátní turnaj byl dvoudenní, narozdíl od ostatních turnajů, které byly pouze v sobotu. Náš tým přespával v hotelu, kde jsme měli možnost jít do vyhřívaného bazénu s výhledem na velmi blízké hory. Díky mnoha světlům a záři měsíce byl tento výhled zvlášť obdivuhodný v noci.
Jak už jsem psal v minulosti, je na amerických středních školách velmi důležitý sport. Takže i já jsem začal chodit na můj jarní sport - atletiku, kde jsem poznal hodně nových lidí, ale také tam se mnou chodí mnoho známých z předchozích školních aktivit, což je fajn. Atletiku si zatím moc užívám, jediný problém je všudypřítomný vítr při trénincích.
Děkuji vám za čtení mého blogu a budu se na vás těšit příště.
Pavel Forman

Hotel v Colorado Springs

Fotka z debatního turnaje.

Pizza z debatního turnaje.

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago