Mráz, sněžné volno a debata

Vítejte zpět u mého blogu. V dnešním příspěvku se dozvíte o bláznivém počasí v Coloradu, o pokračování mého debatního klubu a také o různých zážitcích z amerického života.

Vítejte zpět u blogu, tentokrát s mrazivou tématikou. Dnešní blog se zaměří na sněžné volno, které jsme dostali. V Coloradu mají úřady možnost odvolat na den školu, pokud jsou sněhové podmínky dostatečně nepříznivé a nebezpečné pro cestu do školy. V tento den bylo mínus 25 stupňů a nasněžilo zhruba 13 centimetrů sněhu, který byl rozvátý všudypřítomným větrem. Tento den jsme nemuseli do školy. Místo toho jsem měl krásný den s rodinou, pili jsme horkou čokoládu, stavěli sněhuláky a pekli sušenky. Moje rodina mi vysvětlila, že takovéto dny jsou velmi vzácné, protože v našem školním distriktu je hodně rodin, pro které je takovéto opatření velký problém. Když totiž distrikt vyvolá takovýto den, tak třetina dětí v našem distriktu nemá co jíst, protože spoléhají na školní obědy a také nemají teplo, protože doma během dne netopí. Proto jsou tyto dny neskutečně vzácné a podmínky na silnici musí být velmi zlé.
Debatní kroužek se pomalu chýlí ke konci a v sobotu jsme měli jeden z posledních turnajů. Na turnaji nás bylo jen pár, ale moc jsem si ho užil. O týden později jsem také poprvé za dva a půl měsíce měl o víkendu volno, protože jsme neměli debatní ani wrestlingový turnaj. V tuto sobotu jsem byl s rodinou v obchodě a zahlédl jsem čerstvé dračí ovoce, které jsem chtěl vyzkoušet, protože jsem ho předtím měl jen mražené. Jedno jsem si koupil a zjistil jsem, že čerstvé nemá s mraženým protějškem nic společného. Strukturou mi to připomnělo vodní meloun a chutí to bylo něco mezi kiwi a čerstvým fíkem. Takže budete-li váhat, berte čerstvé.
Děkuji vám za čtení mého blogu a budu se na vás těšit příště.

 

Selhaný projekt v hodině inženýrství

Spící kamarádi na wrestlingovém turnaji.

Výtečná večeře, kterou připravila moje rodina ,,cajun boil”.

Čerstvé dračí ovoce.

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago