Šílené počasí a atletika

Dobrý den milý čtenáři, vítám vás zpět u dalšího jarního blogu. V dnešním příspěvku se dočtete o bláznivém počasí v Coloradu, ale také o atletice.

Dobrý den, vítejte zpět. Počasí v Coloradu, jak jsem se dozvěděl od rodiny, ale také ze zkušeností, je šílené, ale na jaře je ještě bláznivější. Počasí se tu mění neskutečně rychle a "má tendenci se zhoršovat při atletických závodech". V pátek jsme měli jeden závod. První byli vrhy. V této disciplíně je velmi důležité vypuštění disku, které je těžké provést správně, když necítíte své zimou prokřehlé prsty. Tento den bylo velmi chladno a celý den mrholilo, takže jsme všichni byli mokří a byla nám zima. Po vrzích byl čas na skoky a sprinty. Když jsem se se svými kamarády rozcvičoval na překážkový běh, překvapilo nás náhlé sněžení. Jakmile jsme skončili s naší rozcvičkou, organizátoři zrušili celý závod, protože na trati byli 3 centimetry mokrého sněhu. Všechny účastníky toto rozhodnutí potěšilo, protože jediné místo, kde jsme se mohli schovat před živly, byl malý pártystan bez zdí. Změna počasí byla extrémně frustrující, jelikož den před tímto závodem bylo 28 stupňů a slunečno.
Atletika mě hodně baví. Dvě disciplíny, na které se soustředíme jsou překážkový běh a hod diskem. Atletiku se mnou dělá hodně kamarádů, takže si ji moc užívám.
Děkuji vám za čtení mého blogu a budu se na vás těšit příště.
Pavel

 

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago