Můj první blog - O mně

Dobrý den a vítám vás na mém prvním blogu. Jmenuji se Petr Rudolf Maleček a je mi 15 let. Jsem jeden z výherců stipendia na studium v USA pro školní rok 2021 – 2022. Na tento blog budu zveřejňovat své zážitky a zkušenosti z USA.

Ve škole mě nejvíce baví fyzika a informatika. Ve svém volném čase nejraději hraji golf a také rád programuji webové stránky a aplikace pomocí Djanga a c-sharpu. Kromě toho také rád cestuji, učím se nové jazyky a rád pomáhám lidem.

Zájem prozkoumat Ameriku jsem měl už od malička, vždycky mě přitahoval ten Americký sen, a jsem moc vděčný, že mám takovou obrovskou možnost to zažít na svou vlastní duši :D.

Angličtina je můj nejoblíbenejši jazyk, který jsem se začal učit, když jsem byl malý. Anglicky se tedy učím cca 10 let. Stejně si ale myslím, že toho je ještě hodně před sebou a nemohu se dočkat na to, jak studium v USA mi pomůže zlepšit mé schopnosti :P.

Také se moc na všechny na nové lidi, zážitky a zkušenosti, co mi tento pobyt přinese 😊.

Ještě nevím, do jakého státu USA pojedu, jakmile budu mít nějaké novinky, tak se vám o tom zmíním hned v dalším blogu 😉.

Děkuju moc za tuto příležitost zúčastnit se studia v USA, a také děkuji za čtení mého úplně prvního blogu :D .

Tak zatím, naviděnou 😊.

 

Petr Maleček

Petr Maleček, Hradec Králové
student v USA, výherce stipendia, ročník 2021-2022

Je mi 15 let a pocházím z Hradce Králové. Ve škole mě nejvíce baví počítačová věda a fyzika. Ve svém volném čase rád hraju golf a také rád vytvářím webové stránky pomocí Djanga a desktopové aplikace pomocí C#.

Poslední příspěvky

31. 03. 2022 Sporty v USA
23. 01. 2022 Pozitivní COVID test