Zážitky z Halloweenu a karanténa

Po dlouhé době vás vítám u mého dalšího blogu. Vím, že podle názvu to zní, jako že jsem nemocná, ale nebojte se vše je v pořádku.

Výsledek mého koledování!

Halloween tu proběhl nádherně. Nejenom, že jsem si užila koledování, ale také jsem ho mohla strávit se svými kamarády ze školy. Bylo to strašně fajn. Taky mě docela překvapilo, že jsme vydrželi chodit tak dlouho (asi do deseti večer). Poté následovalo třídění sladkostí, strašidelný film a nakonec postel.

Fotka z babiččiny Halloweenské párty!

Je pravda, že od Halloweenu uběhlo již pár dní a tak se tu všichni připravují na další svátek. Díkůvzdání. Nemůžu se na ten den dočkat, protože tento svátek je jeden z těch, které jsem chtěla v USA oslavit.

Bohužel jedna z méně hezkých zpráv je moje dočasná karanténa. Já osobně jsem v pořádku, ale na naší škole jsou potvrzené případy v takové míře, že učitelé nejsou schopni nahrazovat hodiny a tak bylo rozhodnuto, že do prázdnin budeme všichni doma na online hodinách. Nejhorší je že pár předmětů se teď dělá hůře, např.: ročenka, protože nemůžu s nikým pořádně komunikovat. Snad to rychle uběhne a rychle se vrátíme zpět do lavic.

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!