Blíží se konec ...

Vítám vás zpět po dlouhé době u mého blogu. Všechno se mi pomalu navaluje nad hlavu. Konečné zkoušky ve škole, divadelní hra, koncert se studenty a bohužel i pomalé loučení s kamarády a rodinou. Když jsme si před pár dny uvědomila, že mi zbývají jen tři týdny, bylo to jako facka. Jak rychle to utíká.

Jak já, tak i rodina jsme se navrátili do našeho domova i k našim povinnostem. Škola začíná pomalu končit. Dnes měli maturanti poslední den školy a čeká je jen a pouze maturita, což je tu takové velké formální rozdávání diplomů. Zítra budeme rozdávat ročenky, na což se velmi těším, protože se opravdu povedly. Také jsem zvládla odevzdat několik finálních prací, avšak práce mi zdaleka nekončí.

Minulý víkend jsem šla na takzvaný Spring Fling, který organizovala moje učitelka matematiky. Byl to takový druhý prom, jen méně formální a s jídlem a hrami. Našla jsem si hodně kamarádů. Bylo tam hodně lidí, kteří chodí spolu do kostela v neděli, takže bylo strašně zajímavé je poslouchat.

Začíná mi druhé stresové období, protože musím začít pomalu řešit balení věcí, jak ukončit účet v bance, telefon a další věci. Ale hlavně se netěším na loučení s rodinou. Už máme naplánováno pár aktivit na rozloučenou. Nejlepší byla reakce hostitelské maminky, když jsme jí řekla, že nám doopravdy zbývá jen dvacet jedna dní.

Paní učitelce se narodila koťátka a já jsem měla to štěstí vše pozorovat!

Jako finální projekt na anglištinu jsme mohli vytvořit deskovou hru. Takto vypadá naše deska. Celá hra byla vytvořena jako hra Clue.

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!