A jak to bylo dál?

Ahoj, čtenáři! Vítám vás již u druhého příspěvku z mého blogu, ve kterém s Vámi budu sdílet své dojmy a zkušenosti z mého ''EXCHANGE YEAR'' v USA

Od mého posledního příspěvku se toho moc neudálo, pravidelně kontroluji stránky partnerské agentury, která mi má najít hostitelskou rodinu v USA – zatím bohužel nic nového. Alespoň mám stále čas přemítat nad tím, kam bych se ráda podívala a co by se dalo v jednotlivých státech podniknout.

Mezi mé žhavé favority bezpochyby patří pobřežní státy, které se od Česka díky oceánu liší asi nejvíce. Avšak umístění do těchto oblastí, které jsou blízko velké kaluži mi přijde nepravděpodobné, tudíž myslím i na jiné alternativy. V posledních týdnech mě velmi zaujal Wyoming, především kvůli pestré přírodě a také národnímu parku Yellowstone. Jakmile začnu myslet na přírodu, nemůžu si nevzpomenout na Aljašku, která vypadá prostě báječně – pohoří, sníh, ledovce. Při pomyšlení na sníh si představím život v New Hampshire a poté plynule přejdu do Vermontu, kde strávily dovolenou postavy z mého oblíbeného sitcomu - Friends.

Když nad tím tak přemýšlím, točím se stále v kruhu. Každý stát má co nabídnout a beze sporu se již teď těším na to, až poznám svůj nový domov. Jak to tak vypadá, čeká mě ještě pár týdnů či měsíců netrpělivého čekání.

Linda Synovcová

Linda Synovcová, Praha
studentka v USA, výherce 50% stipendia, ročník 2024-2025

Poslední příspěvky

30. 04. 2024 A jak to bylo dál?