Předodletová příprava na roční pobyt v USA

Ahoj, Chtěla bych Vás přivítat na mém blogu. Jmenuji se Kristýna Mlejnková, je mi sedmnáct let a i já letos odlétám na rok do Ameriky.

První myšlenka ohledně studování v Americe mě napadla už v sedmé třídě na základní škole, protože jsem kolem sebe měla spoustu starších kamarádů, kteří výměnný pobyt v zahraničí zažili a byli nadšení.

Na začátku prváku na střední škole jsem začala hledat s jakou agenturou bych chtěla letět a nakonec se mi i díky pozitivním recenzím od kamarádů zalíbila nejvíce CCI. Paní Jana Rule byla na našich schůzkách velmi milá a já věděla, že se mi již brzy opravdu splní můj velký sen!

Zařizovala a vyplňovala jsem všechny nutné papíry, čekaly mě i kontroly u lékaře, vyřizování individuálního plánu na mé střední škole, letenky, víza a tak dále. Po splnění všech požadavků jsem čekala, než se dozvím, kam poletím. Měla jsem možnost na konci května letět na týden na dovolenou, kam mi přišla zpráva od paní Rule, že mi našli rodinu v Arizoně v Gilbertu, ale že mi škola začíná již 21. Července. Měla jsem velkou radost, že vím kam poletím, ale šokovalo mě, že poletím už takhle brzy. Spojila jsem se s mou hostitelskou rodinou, která na mě působila opravdu mile a začala jsem se těšit, až je konečně poznám.

Do odletu mi zbývá už jen pár dní, takže mě ještě čeká dokoupit dárky pro rodinu a sbalit se na neobyčejný rok, který mě v Americe čeká. Nemohu se dočkat,

až poznám úplně jiný život na druhé straně Zeměkoule. Zároveň ve mně panuje i jistá nervozita a strach z neznáma, ale bez toho by to nešlo.

Doufám, že Vás budou bavit mé články a trochu Vám budu schopná přiblížit americký život mýma očima.

Pokud byste chtěli vědět o mně nebo o mém americkém životě více určitě mě můžete sledovat na mých Instagramech kristyna_mlejnkova a myblondestyle_ a nebo na mém YouTube pod jménem myblondestyle.

Let do USA!

Kristýna Mlejnková

Kristýna Mlejnková, Hořovice
studentka v USA, ročník 2021-2022

Jmenuji se Kristýna Mlejnková, je mi sedmnáct let a jako někteří další studenti se letos chystám odletět do USA.
Chtěla bych vám sem napsat něco málo o sobě, abyste měli představu jaká jsem. Od malička mě hrozně baví sporty. Dělám atletiku, kde je moje hlavní disciplína běh na osm set metrů. Na jiné sporty už nemám čas, ale mám ráda trávit čas s kamarády, cestovat po světě s rodinou a poznávat odlišné kultury.
Jsem extrovert, přátelská a cílevědomá. Baví mě vycházet ze své komfortní zóny a učit se nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl, kde si užívám pečení a vaření.
Doufám, že vás budou mé příspěvky do blogu bavit a trochu vám přiblížím, jaké to vlastně je žít rok v Americe.
Pokud by vás zajímalo více můžete se podívat na mé dva Instagramy myblondestyle_ a kristyna_mlejnkova

Poslední příspěvky

25. 12. 2021 Homecoming dance
07. 11. 2021 Universal studios
31. 10. 2021 San Diego
13. 09. 2021 První měsíc v USA

Instagram

Sledujte mě i na Instagramu