Moje umístění na studium v USA

Dneska vám konečně můžu povědět kam přesně v Americe poletím. Bude to město Colorado Springs na úpatí Skalických hor

Ahoj, vítejte zpět u mě na blogu.

Dneska vám konečně můžu povědět kam přesně v Americe poletím studovat. Bude to město Colorado Springs na úpatí Skalických hor. S mým umístěním bych nemohla být více spokojena, Colorado má opravdu krásnou přírodu a moje hostující rodina říká, že rádi chodí o víkendech na výlety, tak se opravdu nemůžu dočkat.

Škola do které budu chodit má kolem tisíce studentů, v dopise mi ale napsali že je na Americký standard menší, což mě pobavilo. Jedná se ovšem o školu s velmi kvalitním vzdělávacím programem, potěšilo mě, že si s sebou budu moct vzít trubku, na kterou hraji a připojit se ke školní kapele. Dále mám na výběr z mnoha různých předmětů na které se budu zapisovat, povinně musím jako výměnný student splnit minimum pěti kreditů a absolvovat kurzy English a US government nebo US history. Vše ostatní je čistě na mých zájmech, když jsem listovala školním katalogem, měla jsem chuť se zapsat skoro na všechno, tak snad neskončím jako Hermiona Grangerová v Harrym Potterovi s obracečem času. 

Můj odlet na začátku srpna už se blíží a já se snažím vše co nejlépe stihnout, tento pátek jsem navštívila Americkou ambasádu a teď jen čekám než mi přijde mé vízum poštou, pohovor na ambasádě byl mnohem kratší než jsem očekávala, ptali se mě jen na jak dlouho odlétám a co budu v USA dělat. 

Celkově se na můj neobvyklý rok opravdu těším a budu vás dále informovat o své cestě.

Prozatím, Madla.

Magdalena Frouzová

Magdalena Frouzová, Bor
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

09. 05. 2023 Jaro in the Springs
22. 03. 2023 Hlavně o hudbě