Nové informace o studiu v USA!!!
Americká ambasáda v Praze za poslední týden mylně informovala studenty J1. Dle potvrzených zpráv je možný přílet středoškolských studentů J1 do USA dle standardních pravidel, tzn. přílet je možný nejdříve 30dní před prvním dnem školy a pro letošní rok výjimečně max. do 30.9.2020.
One step closer: I got my visa!
Ahoj všem! Poslední měsíce utíkají neskutečnou rychlostí a já nechápu, že už jsou skoro prázdniny. Každým dnem mi víc a víc dochází, že lidi, s kterými trávím každý den, už za pár týdnů na rok opustím a jsem z toho upřímně… celý příspěvek
My American High School Experience
Před jedenácti měsíci jsem odletěla do USA s kufrem plným snů a očekávání. Dnes se ohlížím za rokem, který mi přinesl nejen nové přátele, školní úspěchy a nezapomenutelné zážitky, ale také cenné životní zkušenosti. Jaké je… celý příspěvek