Přihlášení se ke stipendiu na studium v USA již v 9. třídě

Zpět na všechny dotazy

„Nedávno jsem objevila Váš stipendijní program na studium v USA, a ráda bych se Vás zeptala, jestli je možné, abych se ho snažila získat v deváté třídě. Bylo by možné nastoupit do USA jako český prvák, nebo je lepší odjet až do druháku, kdy jsem přijata na českou střední?“

Je možné se přihlásit již nyní v 9. třídě. Pokud by jsi uspěla a výběrové řízení na stipendium vyhrála, v červnu by jsi složila přijímací zkoušky na střední školu a požádala by jsi o odklad nástupu do prvního ročníku. Z mého pohledu je lepší odjet do USA mezi základní a střední školou - student si zde nevybuduje vazby, nenaruší tak svůj studijní český život. Neváhej se přihlásit! 

Potřebujete s výběrem studia pomoci?

Poraďte se s Janou Rule, majitelkou CCI

konzultace zdarma
One step closer: I got my visa!

One step closer: I got my visa!

Ahoj všem! Poslední měsíce utíkají neskutečnou rychlostí a já nechápu, že už jsou skoro prázdniny. Každým dnem mi víc a víc dochází, že lidi, s kterými trávím každý den, už za pár týdnů na rok opustím a jsem z toho upřímně… celý příspěvek

My American High School Experience

My American High School Experience

Před jedenácti měsíci jsem odletěla do USA s kufrem plným snů a očekávání. Dnes se ohlížím za rokem, který mi přinesl nejen nové přátele, školní úspěchy a nezapomenutelné zážitky, ale také cenné životní zkušenosti. Jaké je… celý příspěvek